Yelken Bayrak Nedir / Nasıl Kullanılır ? 1

Yelken Bayraklar Nelerdir?

Yelken bayraklar, işletmelerin reklamını yapmak istedikleri bir ürüne/hizmete hızla dikkati çekmek için : Fuar stantları, etkinlikler veya işyerleri gibi mülklerin etrafına yerleştirdiği dar ve uzun bayraklardır. Olta bayrak olarak da bilinirler. Yelken bayraklar minimum metin ve görüntü içerir, ancak içeride veya dışarıda müşterinin dikkatini çekmek için rüzgarla 360 derece hareket eder ve maksimum görünürlük sağlar. Her bayrak bir direğe takılır. Etkileyici bir görünüm için çeşitli yüksekliklerde birkaç Metre olabilirler. Her bir direk, yelken bayrağını yere sıkıca dikmek için bir plastik dubaya sahiptirEtkili kullanıldığında, yelken bayraklar çok yararlı pazarlama araçları olabilir.

Görünürlüğü En Üst Düzeye Çıkarmak için Yelken Bayraklar Nasıl Kullanılır?

Yelken bayraklar hem iç hem de dış ortamlarda kullanılabilir, ancak onları olabildiğince etkili kılmak için özel ihtiyaçlarınıza uygun boyut, stil ve aksesuarları seçmeniz gerekir. Sitemiz bayraklar için kullanılan tüm direklerle uyumlu setler için size tüm seçenekleri sunar.

Yelken Bayrak Konumu

İlk olarak, konumunuzu dikkatlice seçin. Bayrağınızı, birçok insanın yürüyeceği veya önünden geçeceği bir yere koymak hedefinize ulaşmanızı kolaylaştırır. Bu, büyük bir yol üzerinde kaldırımda ya da işletmenizin girişinde olabilir.

Yelken bayraklar her daim dikkat çekecek, bu yüzden onları ihtiyaç duyulan yere yerleştirin. Kolay taşınabilir olması ile dilediğiniz yere taşımanız zor olmaz.

Bayrak Tasarımı

Bayrağınızı dikkatlice tasarlayın. Tasarım etkinliğini önemli ölçüde artırabilir. İlk olarak, işletmenizin markasına uygun renkleri seçin. Bir imza renk düzeniniz varsa, bu kullanılmalıdır. İkinci olarak, marka hedeflerinize ve dikkat çekmeye çalıştığınız şeye uygun bir resim veya logo kullanın. Son olarak düzenin bayrağın boyutuyla uyumlu olduğundan emin olun. Unutmayın, bu bayralarda alan kısıtlıdır . Kısa ve öz kelimeler seçmek daha başarılı sonuçlar getirir.

Genel olarak, bayraklarınızı tasarlarken, daha az kelimenin daha fazla etkili olduğunu unutmayın. Amaç, ürününüz hakkında bir diyalog oluşturmak değil, dikkat çekmektir.

Bayrak Metni

Metni seçerken, kullanılan puntoların yeterince büyük olmasını sağlayın. İnsanların ne kadar uzakta duracağını düşünün ve kolayca okunabilecek kadar uzun harfler seçin.

Yazı tipi rengi için, yerleştirildiği arka plan rengiyle iyi bir kontrast oluşturduğundan emin olun. Örneğin sarıya karşı mavi ve kırmızı iyi çalışabilirken, sarıya karşı beyaz kolay okunamaz ve düşük kontrastlıdır. Renklerle ilgili sorun yaşıyorsanız, öne çıkması için metnin ana hatlarını siyahla çizmeyi düşünün.

Son olarak, okunması kolay bir yazı tipi seçin. Bazı yazı tipleri, hızlı bir şekilde okunması zor olduğundan bayraklar için iyi bir seçenek değildir. Bunun yerine, hızlı bir şekilde yürürken veya tabelanızın yanından geçerken birinin okuyabileceği basit bir yazı tipi kullanın.

Baskibu Yelken Bayrakları

Baskibu.com , görünürlüğünüzü artıran ve işletmenizin öne çıkmasına yardımcı olan özel yelken bayraklar oluşturmayı kolaylaştırır. Özel bayraklarımız tek taraflı kullanılabilir ve birçok farklı boyut ve şekilde olabilir. Yaklaşan etkinliğiniz için bayraklarınızı zamanında alabilmeniz için hızlı bir şekilde üretip gönderiyoruz. Hızlı bir şekilde yelken bayrak sahibi olmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın , ardından bunları tesisinize veya fuar standınıza etkili bir şekilde dahil etmek için bu ipuçlarını kullanın.

Şimdi satın al

Yoruma kapalı.

nasıl tasarlamak istersin

ÇALIŞMA YÜKLE

  • - Var olan hazır tasarımınızı yükleyin.
  • - Ve sipariş verin...

KENDİN TASARLA

  • - Şablon üzerinde online olarak tasarımınızı hazırlayın
  • - Her ayrıntıyı kişiselleştirin